Krąg Biblijny

Krąg biblijny to spotkanie ze Słowem Bożym, poznawanie Ewangelii i zgłębianie jej przesłania, a przez to poznawanie Chrystusa i ewangeliczna rewizja naszego życia.

Spotykania odbywają się w każdy wtorek, o godz.17.45 w sali parafialnej.

Legion Maryi

Legion Maryi jest stowarzyszeniem ludzi świeckich, których celem jest głoszenie chwały Bożej i dążenie do osobistej świętości poprzez modlitwę różańcową i pracę apostolską.

Spotykania odbywają się w każdy środę o godz.9.00 w sali parafialnej.

Chór parafialny

Śpiew chóru stanowi cenne ubogacenie liturgii niedzielnych Mszy świętych i uroczystości parafialnych. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do chóru – w każdy poniedziałek po mszy wieczornej .

Liturgiczna Służba Ołtarza

LSO łączy w sobie wszystkich, którzy posługują podczas liturgii, a więc ministrantów i lektorów. Zadaniem tych grup jest troska o piękno liturgii.

Ministrantem można zostać po I Komunii Świętej.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Kochaj czysto”

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zrzesza młodych ludzi w wieku od 14 roku życia, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swoją młodość.

KSM to także najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w szkole bądź parafii, ale w Stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę. Rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życiem „służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie”.

Spotykania odbywają się w każdy piątek, o godz.18.00 w sali parafialnej.

Koła Żywego Różańca

Żywy Różaniec składa się z „żywych róż”. Każda Róża posiada dwadzieścia osób, z których każda odmawia codziennie jeden dziesiątek różańca czyli jedną tajemnicę, połączoną z rozważaniem. W ten sposób odmawiany jest w Róży codziennie cały Różaniec – dwadzieścia tajemnic. Jest to jakby wieniec różany składany u stóp Królowej za Kościół i świat.